Новини та ділова аналітика для проактивних

Велика медична мережа в США презентувала інноваційну роботизовану технологію для хірургічних операцій

06 червня 2022 — 09:00

Медична організація Spectrum Health (США) презентувала інноваційну роботизовану технологію для хірургічних операцій – «da Vinci Single Port» (дослівно «Єдиний порт да Вінчі»).

Розробка призначена для всіх внутрішньочеревних хірургічних операцій, включаючи операції на передміхуровій залозі, операції на сечовому міхурі, операції на нирках, сечовивідні операції, а також як для ракових, так і для реконструктивних цілей.

Технологія da Vinci SP - це програмно-апаратний комплекс який складається з панелі управління та пристрою – роботизованої «руки» з трьома щупальцями (див. нижче фото та відео). Таким чином, хірурги роблять розрізи за допомогою робота, покращуючи якість та безпечність операцій.

Для проведення операції за допомогою нової технології потрібно менше знеболюючих препаратів. Завдяки технології пацієнти відновюються та повертаються до нормального життя й фізичної  активності набагато швидше, ніж при проведені операцій звичайним способом. Як пояснюють лікарі, вони можуть зробити лише один розріз замість кількох, що призводить до меншої крововтрати, рубців та ускладнень.

spectrumhealth1.jpg

spectrumhealth2.jpg

«Це головна причина запровадження нових технологій для догляду за пацієнтами, якщо ми зможемо покращити догляд за пацієнтами, скоротити їх перебування в лікарні та час серед інших хворих людей – це ще одна велика перемога в еру інфекційних захворювань», – сказав лікар Кріс Бред, завідувач відділення урології.

Spectrum Health System (відома як Spectrum Health) – некомерційна медична організація, що базується в Західному Мічигані (США). Дочірні компанії Spectrum Health – це лікарні, лікувальні заклади, установи невідкладної допомоги. Є найбільшим роботодавцем у Західному Мічигані – 31 тис. співробітників, 4,2 тис. лікарів та постачальників передової медичної практики.