Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія Cana Technology представила перший у світі принтер для молекулярних напоїв, який зменшить кількість відходів

02 лютого 2022 — 12:30

Після майже чотирьох років роботи, компанія Cana Technology представила перший у світі принтер для молекулярних напоїв, який зменшить кількість відходів.

Компанія отримала $30 млн фінансування від венчурного ливарного заводу The Production Board.

«Розумний» пристрій може виробляти нескінчену різноманітність напоїв, від соку, кави до коктейлів, і все це з одного принтерного картриджу. Ви вибираєте напій за допомогою сенсорного екрану, а принтер робить вам напій, поєднуючи його з водою у вашому будинку.

Ось як працює молекулярна технологія: Cana зосередилися на визначенні основного набору інгредієнтів напоїв, щоб з’ясувати, що до них входить для відповідного смаку, сказав Ленс Кізер, головний науковий співробітник Cana, повідомляє видання TechCrunch. Cana сконцентрували інгредієнти і завантажили їх у картридж, який може вмістити більше 100 різних напоїв.

Кожен картридж вміщує інгредієнти для напоїв на один-три місяці, пристрій визначає, коли картридж закінчується та сигналізує про це.

Мало того, що у вас під рукою є сотні напоїв, ви також можете налаштувати їх на свій смак: додати більше або менше цукру, а для алкогольних напоїв більше чи менше алкоголю.

Мета Cana полягає в тому, щоб заощадити відходи від потрапляння на сміттєзвалища та водночас зменшити використання надмірної кількості води. За оцінкою Cana, це може скоротити використання пластикової та скляної тари, водних відходів і викидів CO2 у галузі з виробництва напоїв більш, ніж на 80%.

Компанія ще не визначилась з ціною пристрою.