Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія Meta випускає VR-платформу Horizon Worlds для створення користувачами власних ігор

29 грудня 2021 — 16:00
Створена користувачами гра – Pixel Plummet – у Horizon Worlds
Створена користувачами гра – Pixel Plummet – у Horizon Worlds

Компанія Meta (раніше Facebook) випустила свій соціальний простір віртуальної реальності Horizon Worlds. Платформа у приватному режимі тестувалася більше року. Про це повідомляє видання The Verge.

За допомогою нового додатку користувачі можуть створювати власні міні-ігри на основі базової гри від Meta, подібної до гри Roblox.

Також Meta створила фонд у $10 млн, з якого користувачі зможуть отримувати винагороди за виграші у конкурсах. Зазначається що Horizon Worlds безкоштовний для гравців, які використовують гарнітуру Oculus Quest 2, яку продає Meta.

На платформі будь-хто віком від 18 років може створити свій аватар віртуальної реальності і почати грати. Інструменти створення віртуального світу вбудовані безпосередньо в гру віртуальної реальності, тому гравці мають до них прямий доступ без додаткових завантажень.

meta_1.jpg

Свій світ можна створювати у віртуальній реальності, а не кодувати на екрані комп’ютера

Гравці можуть літати навколо свого світу і розміщувати такі предмети, як дерева, фігури, різні будівельні блоки тощо для створення власного віртуального світу. Після створення середовища гравці можуть використовувати «скрипти» – попередньо створені фрагменти коду для встановлення правил гри.

Серед багатьох інших ідей в Meta пропонують шутери, річкові круїзи, чарівний світ з літаючими мітлами та ігри-платформери.