Новини та ділова аналітика для проактивних

У коледжі Lakeland студентів з факультету хірургії навчають за допомогою віртуальної реальності

30 грудня 2021 — 13:00
Студентка із Lakeland Community College користується інструментами віртуальної реальності під час віртуальної хірургічної процедури
Студентка із Lakeland Community College користується інструментами віртуальної реальності під час віртуальної хірургічної процедури

У Lakeland Community College, США, засновники програми хірургічних технологій придбали нове програмне забезпечення, за допомогою якого у коледжі навчають студентів, використовуючи віртуальну реальність, повідомляє видання The News-Herald.

Програми PeriopSim та PeriopSimVR використовують реалістичні зображення та ігрові технології у віртуальній реальності, щоб занурити студентів у тривимірний світ.

Коли студенти одягають гарнітуру віртуальної реальності, починають працювати додатки для моделювання. Студенти працюють у тривимірному світі, використовуючи правий та лівий контролери, під’єднані до ноутбука. За допомогою програм вони можуть переглянути хід операції декілька разів та підібрати потрібний інструмент. Технологія готує студентів до реальних хірургічних випадків.

Програми PeriopSim і PeriopSimVR були розроблені компанією Conquer Experience у співпраці з хірургами, медсестрами, педагогами та нейробіологами для забезпечення точних результатів навчання. Компанія базується в інноваційному центрі Health Tech в Меморіальній лікарні Суррея в Британській Колумбії, Канада.

У 2021 році випускники хірургічних технологій Лейкленда мали 100-відсотковий показник проходження національного іспиту Національної ради з хірургічних технологій та хірургічної допомоги та 100-відсоткове працевлаштування.