Новини та ділова аналітика для проактивних

Нова технологія дозволяє ефективно перетворювати CO2 на екологічно чисте авіаційне паливо

17 січня 2022 — 16:04

Компанія Johnson Matthey запустила технологію HyCOgen, яка перетворює вуглекислий газ (CO2) і водень в екологічно чисте авіаційне паливо (SAF), повідомляє видання Aviation Today.

Технологію Fischer Tropsch (FT), що розроблена спільно з нафтогазовою компанією BP, поєднують з технологією HyCOgen Johnson Matthey, яка утворює синтез-газ (суміш монооксиду вуглецю та водню) для виробництва відновлюваного палива.

Технологія Fischer Tropsch – це проста та надійна система, яка є основою процесу перетворення газу в рідину. А за допомогою технології HyCOgen понад 95% CO2 перетворюється на синтетичну сиру нафту. Її можна перетворити в паливні продукти, такі як SAF та відновлюване дизельне паливо.

Згідно з прес-релізом від Johnson Matthey , інтеграція HyCOgen і технології FT сприятиме збільшенню постачання SAF і зменшенню викидів CO2. Компанія стверджує, що авіаційна промисловість у сукупності виробляє 12% світових викидів CO2.

Johnson Matthey також уклали угоду з європейським виробником етанолу CropEnergies AG про створення заводу з виробництва відновлюваного етилацетату з використанням екологічно чистого етанолу. Для виробництво відновлюваного етилацетату буде використовуватися відновлювана енергія.