Новини та ділова аналітика для проактивних

Стартап Zodier запустив чат-бот для знайомств

14 февраля 2022 — 19:45

14 лютого 2022 року білоруський стартап Zodier запустив пілотну версію чат-боту для знайомств в Instagram. Це вже не перший дейтинг-сервіс компанії в соцмережах — раніше вони вже запускали аналогічну функцію в Facebook, Viber та Telegram, передає Нова Влада.

Щоб почати пошук своєї половинки в Instagram потрібно створити собі профіль у директі акаунту стартапу, після чого алгоритми почнуть робити свою справу.

Zodier — це стартап, заснований білоруськими підприємцями. Він починався у 2019 році з чат-бота у Telegram, який спочатку шукав збіги між людьми за астрологічними даними. Але потім ідею сервісу масштабували та переробили на загальний дейтинг.

Стартап заснували ще 2019 року. Він вже має представництва в Білорусі та Великобританії, а навесні 2022 року Zodier планує відкрити офіс у Києві. Так хочуть до сервісу залучити більше українських користувачів і посилити маркетингову команду.

За минулий рік кількість користувачів зросла до 2,5 млн людей у всьому світі, серед них 60 000 — це українці. Основна аудиторія — це люди молодші 25 років. Також стартап вже встиг залучити приблизно $800 000. Серед інвесторів український бізнес-ангел, фундатори компаній SpurIT, ActiveCloud, Teslasuit.

Нагадаємо, українці в період карантину одружувалися у 6 разів частіше, ніж розлучалися.