Новини та ділова аналітика для проактивних

Трамп запустив свою нову соцмережу

21 лютого 2022 — 19:20

Пізно ввечері 20 лютого в магазині програм App Store з'явився застосунок соцмережі Truth Social, яку запустив експрезидент США Дональд Трамп, повідомило агентство Reuters.

Програма була доступна для завантаження незадовго до півночі за східноєвропейським часом і автоматично завантажувалася на пристрої Apple, що належать користувачам, які оформили попереднє замовлення на програму.

Деякі користувачі повідомляли або про проблеми з реєстрацією облікового запису, або про те, що їх додали до списку очікування з повідомленням: "Через великий попит ми занесли вас у наш список очікування"

Нагадаємо, 9 січня 2021 року соцмережа Twitter назавжди забанила акаунт Трампа, де було 88 млн підписників. Також було тимчасово заблоковано сторінки американського президента у Facebook та Instagram (зараз їх відновлено).

13 січня Трампа тимчасово забанили на відеохостингу YouTube. Наразі акаунт доступний, але останнє відео там було завантажено 12 січня.

Пізніше Трамп запустив свою платформу для комунікації.

Усе це сталося після того, як Трамп 6 січня на мітингу перед Білим домом заявив прибічникам, що ніколи не визнає поразки на виборах, і закликав іти до будівлі Конгресу, де мали оголосити переможцем виборів демократа Джо Байдена. Протестувальники вирушили до будівлі Конгресу США та штурмом узяли його. Унаслідок заворушень загинуло п'ятеро людей, серед них і офіцер поліції Капітолія, а у Вашингтоні через це оголосили надзвичайний стан.