Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія Magic Leap надає ранній доступ до своєї гарнітури доповненої реальності організаціям зі сфери охорони здоров’я

16 січня 2022 — 18:00

Компанія Magic Leap (розробник технологій доповненої реальності – AR) повідомила, що надає ранній доступ до своєї гарнітури доповненої реальності чотирьом партнерам у сфері охорони здоров’я, повідомляє видання The Verge.

Завдяки новому партнерству Magic Leap хочуть допомогти людям з вестибулярними розладами, які викликають запаморочення, сказав головний клінічний директор нейтротехнологічної компанії SyncThink Скотт Андерсон.

SyncThink співпрацюють з Magic Leap протягом кількох років. Тепер компанія хоче використовувати Magic Leap 2 у сфері неврологічного здоров’я та в клінічних дослідженнях. SyncThink вже має дозвіл від Управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA) на пристрій віртуальної реальності з відстеженням очей, який допомагає діагностувати пацієнту струс мозку. Зміни рухів очей пов’язані з вестибулярними розладами.

Оновлення камери та датчиків у гарнітурі Magic Leap 2 дозволяють SyncThink слідкувати за аномальними рухами очей. Це оновлення впливає на точність інструментів під час огляду. За словами Скотта Андерсона, вони зможуть розробити методи лікування цих розладів на основі віртуальної реальності.

Все більше компаній віртуальної та доповненої реальності, таких як Magic Leap, прагнуть допомогти людям. І це полегшило компаніям, таким як SyncThink, знайти необхідне обладнання для розробки нових інструментів для лікування.

Як раніше повідомляла Нова Влада, осінню 2021 року Magic Leap представила другу версію гарнітури (окуляри Magic Leap 2) та заявила про залучення нових інвестицій у свої розробки у розмірі $500 млн.

Доповнена реальність (в перекладі з англійської augmented reality або AR) – це доповнення фізичного світу за допомогою цифрових даних, яке забезпечується комп'ютерними пристроями (смартфонами, планшетами та окулярами AR) в режимі реального часу. Говорячи простими словами, на відміну від VR (Virtual Reality), яка вимагає повного занурення у віртуальне середовище, AR використовує середовище навколо нас та просто накладає поверх нього певну частинку віртуальної інформації, наприклад графіку, звуки та реакцію на дотики.

Найпоширеніші приклади доповненої реальності — кольорова лінія, що показує знаходження найближчого польового гравця до воріт при телетрансляції футбольних матчів, стрілки з вказівкою відстані від місця штрафного удару до воріт, намальована траєкторія шайби під час хокею тощо.

Тобто технологія поєднує реальний та віртуальний світи.