Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія Magic Leap представила нові окуляри доповненої реальності (AR) для бізнеса

17 октября 2021 — 10:46

Компанія Magic Leap (розробник технологій доповненої реальності – AR) представила другу версію гарнітури (окуляри Magic Leap 2) та заявила про залучення нових інвестицій у свої розробки у розмірі $500 млн, повідомляє видання BBC.

Нова гарнітура призначена насамперед для використання у бізнесових проектах. Нею наприклад можуть користуватись працівники компаній, яким потрібен швидкий доступ до важливої ​​інформації, але при цьому руки у них повинні бути зайняті іншою роботою.

Представляючи Magic Leap 2, виконавчий директор компанії Пеггі Джонсон, яка минулого року перейшла з Microsoft, заявила, що гарнітура стане «найменшим і найлегшим пристроєм у галузі, створеним для впровадження на підприємстві».

Вона стверджує, що технологія дає ширше поле зору, а також в ній впроваджена функція, яка затемнює фонове середовище. За допомогою цього окуляри легше використовувати на відкритому просторі та при яскравому світлі.

Magic Leap оцінюється в $2 млрд (стільки ж як і в 2014 році) та сумарно залучила з моменту свого заснування у 2010 році $3,5 млрд. Наголошується, що  компанія до сих пір потребує зовнішнього фінансування.  

Продажі перших гарнітур компанії розпочалися лише у 2018 році, більш ніж через три роки після того, як Magic Leap у Флориді випустила тизерне відео про продукт.

Компанія стикається з конкуренцією з боку добре фінансованих конкурентів, які розробляють власні гарнітури AR: компаній Nreal, Microsoft, Facebook та Snapchat.

Як пояснює сайт thefuture.news, доповнена реальність (в перекладі з англійської augmented reality або AR) – це доповнення фізичного світу за допомогою цифрових даних, яке забезпечується комп'ютерними пристроями (смартфонами, планшетами та окулярами AR) в режимі реального часу. Говорячи простими словами, на відміну від VR (Virtual Reality), яка вимагає повного занурення у віртуальне середовище, AR використовує середовище навколо нас та просто накладає поверх нього певну частинку віртуальної інформації, наприклад графіку, звуки та реакцію на дотики.

Найпоширеніші приклади доповненої реальності — кольорова лінія, що показує знаходження найближчого польового гравця до воріт при телетрансляції футбольних матчів, стрілки з вказівкою відстані від місця штрафного удару до воріт, намальована траєкторія шайби під час хокею тощо.

Тобто технологія поєднує реальний та віртуальний світи.

Антигерои Украины