Новини та ділова аналітика для проактивних

Зеленський розкритикував себе та Порошенка за поїздки в Туреччину та на Мальдіви, про Оман не згадав

20 октября 2020 — 13:08
Володимир Зеленський (фото з сайту president.gov.ua)
Володимир Зеленський (фото з сайту president.gov.ua)

Під час звітування у Верховній Раді, сьогодні, 20 жовтня 2020 року, президент України Володимир Зеленський сказав, що завтра 120 народних депутатів від «Слуги народу» поїдуть на Донбас.

«А не в Туреччину чи на Мальдіви, як колись», – підкреслив Зеленський.

Після закінчення близько годинної промови про неймовірні успіхи виконавчої та законодавчої влади президент Володимир Зеленський, під оплески фракції «Слуги народу» та викрики «Ганьба» від опозиційних фракцій, швидко покинув сесійну залу парламенту. Чи планувались запитання народних депутатів до президента, наразі не відомо.

Володимир Зеленський не уточнив чому саме зараз 120 нардепів від СН відсилаються на Донбас. Чи це пов’язано з необхідністю вирішення гострих питань війни з Росією? Чи це відбудеться в рамках передвиборчого піару «Слуги народу» на прийдешніх місцевих виборах 25 жовтня 2020 року?

Також «екс-кварталівець» не пояснив, що він мав на увазі, згадуючи Туреччину та Мальдіви. Також у президентському виступі не було згадки про будь-які поїздки до Оману.

Нагадаємо, як писали ЗМІ, 26 квітня, одразу після президентських виборів Володимир Зеленський подорожував до Туреччини. Фотографувався з представниками Офісу президента на узбережжі Чорного моря на Одещині тощо. В січні 2020 року спробував таємно відпочити в Омані. А після публікацій журналістів його піарники почали розповсюджувати інформацію, що це був робочий візит. Потім, через півроку, на прес-конференції Володимир Зеленський заявив, що це все ж була його приватна поїздка на відпочинок.

27-397x530.png

Володмир Зеленський на відпочинку в Омані в січні 2019 року (фото strana.ua)

Також, згідно розслідування журналістів, 5-й президент України Петро Порошенко попав в гучний скандал з таємною поїздкою на відпочинок на Мальдіви у січні 2018 року. Згодом, через два місяці, Порошенко зізнався, що це був його приватний відпочинок.  

Антигерои Украины