Новини та ділова аналітика для проактивних

Netflix розпочав виробництво серіалу «Аватар: Останній маг повітря»

18 ноября 2021 — 11:06

У Ванкувері компанія Netflix розпочала виробництво серіалу «Аватар: Останній маг повітря» – адаптації культового фільму «Аватар». Про це повідомляє видавництво The Verge.

В Netflix повідомляють, що співпрацюють зі студією ефектів Pixomondo на спеціально побудованому об’єкті розміром 84 фути поперек (25,6 м), 28 футів у висоту (8,5 м), на сцені 23 тис. квадратних футів (2,1 тис. кв. м) з понад 3000 світлодіодних панелей. Цей об’єкт схожий на віртуальні набори, які використовувала студія Disney при зйомках відомого серіалу «Мандалорець» (за мотивами «Зоряних війн»). За допомогою цих наборів Disney створював візуальні ефекти в режимі реального часу, поєднуючи кілька середовищ на одній сцені.

Адаптація серіалу «Аватар: Останній маг повітря» не обійшлася без суперечок. Торік творці «Аватара» Майкл Данте ДіМартіно та Браян Коніецко залишили проект, посилаючись на творчі розбіжності. З тих пір виконавчим продюсером (шоуранером) став Альберт Кім. Цього літа Netflix розповів про початковий акторський склад для серіалу, а тепер компанія оголосила три нові ролі: Пол Сун-Хен Лі у ролі дядька Айро, Кен Люн у ролі командира Чжао і Лім Кей Сю у ролі Г'яцо.

Поки що немає інформації про дату виходу «Аватар» на Netflix.

Антигерои Украины