Новини та ділова аналітика для проактивних

Поведінка судді Чернігівського апеляційного суду Ірини Бобрової вказує на заангажованість на бік Олега Авер’янова (ВІДЕО)

11 декабря 2020 — 13:24

Поведінка судді Чернігівського апеляційного суду Ірини Бобрової демонструє заангажованість на бік кума Олега Ляшка Олега Авер’янова в ході судового розгляду спору про поділ майна з екс-дружиною Євгенією Авер’яновою.

Такі висновки можна зробити з огляду на події в ході судового процесу, передає кореспондент Нова Влада із зали суду 11 грудня.

Відео даного судового засідання можна переглянути туттут і тут.

Нагадаємо, Олег та Євгенія Авер’янові розлучилися у 2015 році, вони мають двох спільних неповнолітніх дітей. До цього часу екс-подружжя у суді намагаються розділити спільне майно, бізнес та грошові активи, набуті у шлюбі. Загалом, за оцінками Євгенії Авер’янової, мова йде про активи вартістю близько 65 мільйонів гривень.

Суд першої інстанції частково задовольнив вимоги Олега Авер’янова і повністю відмовив у задоволенні вимог Євгенії Авер’янової. Тому Євгенія Авер’янова подала в апеляцію. Зараз цю справу в Чернігівському апеляційному суді розглядають три судді: Ірина Боброва, Олена Онищенко та Анжела Скрипка.

«Я не згодна з тим, що суд вирішив, що у нас до розірвання шлюбу були довірливі відносини. Про яку довіру можна говорити, якщо за два місяці до розлучення він викрав у мене подарований ним же автомобіль?, – обурюється Євгенія Авер’янова. – Мій колишній чоловік каже, що витратив на потреби родини понад 5 мільйонів гривень за кілька місяців на початку 2015-го року перед розлученням. Але нічого дороговартісного він для родини тоді не купував. Виходить, що він просто привласнив ці кошти, не поділивши прибуток зі мною».

Ці доводи в ході судового розгляду озвучувала і адвокат Євгенії Авер’янової Ольга Додух. Втім, суддя Ірина Боброва багато разів перебивала адвокатессу на півслові, не їй даючи закінчити свою думку.

Разом з тим, судді відмовили у задоволенні двох клопотань Євгенії Авер’янової, повністю підтримавши позицію адвоката Олега Авер’янова Наталії Неупокоєвої.

Через порушений порядок розподілу суддів Євгенія Авер’янова чотири рази заявляла про відвід колегії за участі Скрипки, Онищенко та Бобрової, але кожного разу суд відмовляв у задоволенні цих клопотань.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах.

Антигерои Украины