Новини та ділова аналітика для проактивних

У Манчестерському університеті почалося дослідження перспективних медичних технологій для хворих на рак

08 лютого 2022 — 18:30

У Манчестерському університеті розпочинається нове дослідження, в ході якого дослідники повинні випробувати технології для хворих на рак, повідомляє видання The University of Manchester.

Датчики та пристрої для здоров’я створюють цифрові відбитки пальців життєво важливих показників, які можуть дозволити лікарям оцінити прогрес своїх пацієнтів, після лікування їх від раку.

Дослідження під назвою EMBRaCE (розширений моніторинг для кращого одужання від раку) є результатом співпраці Фонду NHS Манчестерського університету та фонду Christie NHS Foundation Trust.

Випробовувати новий пристрій будуть пацієнти з раком крові, легень і колоректальним раком.

Досліджувані технології включають: «розумне» кільце, яке носять на будь-якому пальці (виробництво компанії Oura), Withings ScanWatch – гібридний розумний годинник, систему Isansys, яку носять на грудях.

Ці технології можуть відстежувати життєво важливі показники, включаючи електрокардіограму (ЕКГ), частоту серцебиття, температуру тіла, рівень фізичної активності та сон.

800_watchandring.jpg

Доктор Ентоні Вілсон, консультант з анестезії та невідкладної допомоги в Королівській лікарні Манчестера (MRI), є клінічним керівником проекту.

Доктор Майкл Мерчант, викладач фізики протонної терапії в Університеті Манчестера, сказав: «Це дослідження дозволить оцінити, яку роль відіграють новітні технології в лікуванні раку».

70-річний Томас Вестворт родом із Південного Лейкленда, Великобританія. Він лікувався від лімфоми в Королівській лікарні Манчестера протягом трьох місяців. Томас Вестворт візьме участь у дослідженні протягом наступних кількох тижнів, коли отримає свою першу інфузію терапії CAR-T (Т-клітинний рецептор антигену) – персоналізованого препарату, який використовується для лікування пацієнтів з певними типами лейкемії та лімфоми.

EMBRaCE фінансується GM Cancer Digital Innovation Fund, UK Research and Innovation та Національним інститутом досліджень охорони здоров’я (NIHR) у співпраці з Aptus Clinical та Zenzium Ltd.

EMBRaCE співпрацює з компанією Zenzium Ltd, що займається наукою про здоров’я та біомедичними даними, щоб використовувати можливості штучного інтелекту (AI) для аналізу та визначення ключових закономірностей у пацієнтів.