Новини та ділова аналітика для проактивних

Забудовник Репа частково визнав свою вину у шахрайських діях під час будівництва ЖК «Шевченківський квартал»

13 июня 2019 — 19:05

Сьогодні, 13 червня 2019 р., під час судового засідання у Печерському районному суді міста Києва підозрюваний у шахрайських діях під час будівництва житлового комплексу «Шевченківський квартал» Олег Репа частково визнав свою вину, передає Нова Влада.

Репа заявив, що частково визнає свою вину і в нього є докази, які можуть кардинально вплинути на рішення судді з приводу зміни йому міри запобіжного заходу. «Я на днях отримав докази і я не встигав подати їх судді раніше, бо дуже погано себе почував. В мене закрутилася голова. В мене постійно піднімається тиск», – сказав Олег Репа.

Прокурор Олександр Новіков нагадав судді, що підозрюваний у шахрайських діях Репа вже тричі не з'являвся на засідання, посилаючись на свій хворобливий стан. «Репа постійно відтягує засідання і не приходить на них. Не зволікайте з розглядом на довгий строк, бо до 10 липня триває досудове розслідування», – зазначив прокурор.

На судове засідання вже традиційно прийшли постраждалі інвестори ЖК «Шевченківський квартал». Два десятка активістів прийшли із гнівними плакатами, і закидали образливі фрази Олегу Репі.

«Прокурор, суддя і Репа домовилися між собою, і затягують час, щоб Репа не опинився в СІЗО», – вважають інвестори.

Нагадаємо, це вже в сьомий раз поспіль переноситься судовий розгляд клопотання прокурора Генеральної прокуратури України про заміну запобіжного заходу на тримання під вартою. Олегу Репі вручили підозру ще 10 квітня. Він мав внести грошову заставу 7,6 мільйони гривень протягом п'яти днів, але так і не зробив цього.

Заслухавши обидві сторони справи, суддя Олена Бусик оголосила перерву у засіданні до 12:30 19 червня.