Новини та ділова аналітика для проактивних

Підозрюваний у шахрайстві під час будівництва ЖК «Шевченківський квартал» Олег Репа вийшов із лікарні, але на допит ГПУ не прийшов

03 июня 2019 — 14:11

Підозрюваний у шахрайстві під час будівництва ЖК «Шевченківський квартал» Олег Репа не з’явився на допит до Генеральної прокуратури України (ГПУ), який був призначений на сьогодні, 3 червня, об 11:00.

Про це Нова Влада повідомили власні джерела у Генпрокуратурі.

В ГПУ зазначають, що підозрюваного мали допитати з приводу нововиявлених обставин щодо незаконних дій під час будівництва житлового комплексу «Шевченківський квартал».

«У нас виявлені нові обставини, які говорять про продовження Репою організованої злочинної діяльності. Ми вже вручили Олегу Репі повістку про виклик на допит до Генеральної прокуратури України на 3 червня», – зазначив під час судового засідання 31 травня 2019 р. у Печерському районному суді міста Києва прокурор Олександр Новіков.

Втім, підозрюваний так і не прийшов на допит. У ГПУ немає офіційної інформації щодо причини неявки Репи.

31 травня адвокат Олега Репи Олег Паламарчук в ході судового засідання повідомив, що його підзахисний буде виписаний із лікарні протягом дня.

«Сьогодні планується виписка. До вечора Репа буде у лікуванні, ще плануються якісь процедури», – сказав Паламарчук.

Нагадаємо, як писала Нова Влада, 31 травня 2019 р. суддя Печерського районного суду міста Києва Галина Матійчук мала розглядати клопотання ГПУ про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою для Олега Репи. Але підозрюваний на засідання вкотре не з’явився.

Згідно закону, за відсутності підозрюваного не можна розглядати питання про зміну запобіжного заходу. Заслухавши обидві сторони, суддя Матійчук в п’ятий раз поспіль оголосила перерву у засіданні до 16:30 4 червня 2019 р.

Нова Влада звернулася до Київської клінічної лікарні №1 і запитало, чи знаходиться зараз на лікуванні Олег Репа. «Репа Олег Миколайович був виписаний із лікарні 31 травня», – повідомили нам у терапевтичному відділенні цієї лікарні.

Раніше повідомлялося, що забудовник ЖК Шевченківський квартал Олег Репа вчиняє злочинні дії, продовжуючи продавати квартири в заарештованому Генпрокуратурою житловому комплексі.

Як писала Нова Влада, ГПУ подала клопотання до суду про зміну запобіжного заходу, оскільки, Репа не сплатив суму застави в розмірі понад 7 млн. ​​грн., призначену судом. Тепер прокуратура в Печерському райсуді домагається для Репи взяття його під варту.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження, раніше в органи досудового слідства звернулися 43 інвестори ЖК «Шевченківський квартал», яких слідство визнало постраждалою стороною. Правоохоронці встановили, що сумарно тільки цим інвесторам було завдано збитків сукупно в сумі 22 млн грн. Зараз справу розглядає Печерський районний суд міста Києва. 

Крім того, Нова Влада писала про те, що Олегу Репі заборонили навіть з’являтися в офісі продажів.