Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія LG розробляє нову технологію запалювання двигуна авто за допомогою жестів та розпізнавання обличчя

08 січня 2022 — 12:59

Компанія LG Electronics розробила нову систему, яка дозволяє власникам автомобілів вмикати запалювання двигуна за допомогою жестів та розпізнавання обличчя, повідомляє видання Times of India.

Технологія допомагає автомобілістам швидше та легше активувати функції автомобіля просто використовуючи вираз обличчя та рухи пальців, які розпізнаються вбудованими камерами всередині автомобіля. Південнокорейська компанія провела багато досліджень і розробок, щоб ця нова автомобільна технологія покращила безпеку водіїв. LG подала патент на свій «метод біометричної аутентифікації» ще у 2019 році, і тепер цей патент зареєстровано.

Як повідомляє видання, камера в автомобілі фіксує певні частини тіла людини, потім система  повідомляє про коригування. Також камера фіксує райдужну оболонку ока та інші біометричні параметри. Це дозволяє водієві завести свій автомобіль і внести необхідні налаштування, просто використовуючи жести рук і міміку.

Наприклад, щоразу, коли система установлена в автомобілі ідентифікує водія за допомогою розпізнавання обличчя, вона автоматично регулює положення сидіння, температуру в салоні, швидкість і гучність звуку, яким надає перевагу цей водій.

Також ця система помітить, якщо водій виснажений, знепритомнів, або ще щось трапилось під час водіння. Вона допомагає забезпечувати безпеку автомобіля та водія.

Технологія може ідентифікувати як власника, так інших членів сім’ї, які мають право керувати транспортним засобом. Ця функція гарантує те, що автомобіль не зможуть вкрасти.