Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія L'Oreal анонсувала новий гаджет Colorsonic для фарбування волосся

06 січня 2022 — 13:26

Компанія L'Oreal анонсувала вихід у 2022 році нового гаджету Colorsonic для фарбування волосся, повідомляє видання The Verge.

Colorsonic не сильно відрізняється від гаджетів для укладання волосся. Але компанія вперше розробила пристрій саме для фарбування волосся. У верхній частині гаджету є насадка з щетиною, а в нижній – картридж, що містить фарбу (цим власне він і відрізняється від способу укладання воолосся). Пристрій розподіляє потрібну кількість кольору для волосся, а потім щетина коливається більше 300 разів на хвилину під певним кутом для рівномірного нанесення фарби.

Ідея пристрою полягає в тому, щоб легше та швидше фарбувати волосся. Ви просто вмикаєте гаджет, розчісуєте волосся і в результаті отримуєте ідеальний колір. Хоча тим, у кого волосся темнішого кольору, все одно потрібно буде попередньо відбілити волосся.

Досить часто, фарбуючи волосся вдома, люди залишають великий безлад після себе та можуть залишитись з нечітким кольором волосся та плямами, а пофарбувати волосся в хорошому салоні куштує досить дорого. Тому Colorsonic зможе допомогти отримати чіткий колір без лишніх проблем.

За словами глобального віце-президента L'Oreal Гіва Балуча, Colorsonic розробляли кілька років – чотири-п’ять з них було витрачено на те, щоб окислювальна формула фарби була сумісною з самим пристроєм. Colorsonic був протестований на понад 400 людях у ​​США та за кордоном, усі з різними типами та довжиною волосся.

loreal_colorsonic_2.jpg

Colorsonic містить спеціалізовану щетину та змінний картридж фарби для волосся (фото L'Oreal)

Пристрій також не буде обмежений у виборі кольорів – у нього з часом планують додавати все більше кольорів. Також на кожен картридж використовується на 54% менше пластику, ніж на звичайні домашні набори барвників.

Точну дату виходу новинки на ринок не оголосили, але L'Oreal зазвичай анонсує свою продукцію на рік вперед. Попередньо відомо, що вперше пристрій буде запущено невеликими тестовими партіями наприкінці 2022 року, а широкомасштабний запуск, скоріше за все, буде на початку 2023 року.