Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія StoreDot розробляє технологію, яка продовжує термін служби акумулятора

08 лютого 2022 — 17:07

Компанія StoreDot представила технологію, яка продовжує термін служби акумуляторів, роблячи їх високоефективними не тільки протягом терміну служби автомобіля, але й для другого строку служби, повідомляє видання Just Auto.

StoreDot – розробник та постачальник літій-іонних акумуляторів, технології екстремальної швидкої зарядки (XFC) для електромобілів (EV).

Ця вдосконалена технологія поєднує в собі інноваційну електрохімічну систему домінуючих кремнієвих елементів компанії, щоб гарантувати мінімальне падіння продуктивності, навіть якщо строк служби батареї перевищує термін служби електромобіля.

Компанія стверджує, що продуктивність зберігається навіть після 1000 циклів і 80% ємності, при якій продуктивність конкуруючих літій-іонних технологій швидкої зарядки починає швидко погіршуватися. Навіть після 1700 циклів, що є більше норми циклів інших акумуляторів, батареї StoreDot зберігають 70% початкової ємності, що робить їх високоефективними при використанні терміну служби пристроїв для менш динамічних застосувань, таких як системи зберігання енергії та балансування навантаження на мережу.

Ця інновація працює в парі з нещодавно анонсованою системою самовідновлюваних елементів електромобіля, яка визначає недостатньо продуктивні елементи електромобіля та виводить їх з експлуатації.