Новини та ділова аналітика для проактивних

Університет Кренфілда отримав фінансування на розробку нової технології для досягнення нульових викидів вуглекислого газу

27 грудня 2021 — 15:30

Університет Кренфілда (Великобританія-Франція) отримав фінансування від UKCCSRC на дослідження нової технології, яка дозволить досягнути нульових викидів вуглекислого газу, повідомляє Cranfield University.

UKCCSRC – дослідницький центр уловлювання та зберігання вуглецю (Великобританія).

Команда університету Кренфілда з доктором Пітером Клафом працюватиме з командою досвідчених інженерів компанії Petrofac – постачальника послуг в енергетичному секторі. Petrofac розробляють та будують інфраструктуру для енергетичних галузей і підтримують проекти, які працюють над новими технологіями для уловлювання, використання та зберігання вуглецю.

Команда працює над удосконаленням технологію очищення амінами. Це метод хімічного уловлювання та концентрування вуглекислого газу (CO2). Також ця технологія допомагає в процесах декарбонізації промислових та енергетичних процесів для досягнення цілей по нульовим викидам вуглекислого газу.

Щоб дотримуватись екологічних норм, для установок уловлювання CO2 та для вивільнення амінів введені суворі ліміти викидів. Нова технологія повинна звести до мінімуму викиди амінів, та є важливою для безпечного впровадження очищення амінами у всій промисловості.