Новини та ділова аналітика для проактивних

В Індії учні з вадами зору зможуть читати за допомогою карток Брайля, виготовлених за новими технологіями

16 січня 2022 — 13:05

Учні з вадами зору з Індії незабаром отримають доступ до карт Брайля, розроблених з використанням технології цифрового тиснення, повідомляє видання Tribune India.

Ця інновація була введена, розроблена та вперше впроваджена в Індії Національною організацією атласу та тематичного картографування (NATMO).

Технологія цифрового тиснення – це технологія, яка дозволяє виробляти картки без використання друкарських форм, хімічних речовин і розчинників. Такі картки не виділяють забруднюючих речовин або відходів і зменшують загальне споживання енергії.

Саме технології цифрового тиснення допоможуть учням спростити використання цих карток. Ця технологія робить читання карток зручнішим, кращим на відчуття та якісним.

NATMO розпочали розробляти тематичні карти, атласи тощо у 1997 році, однак організація стала популярною після публікації Атласу Брайля для людей із вадами зору.

NATMO отримали несподівані запити на атласи Брайля з різних куточків Індії, і було визнано, що NATMO є провідною організацією у цій галузі. Тому організація підготувала атласи Брайля мовою гінді та іншими регіональними мовами.

За підтримки Департаменту науки та технологій, NATMO розробили блок Брайля з найсучаснішими технологіями, такими як штучний інтелект (AI) та методи точкового УФ-покриття для цифрового тиснення.

УФ покриття – це нанесення високоякісних компонентів, які під впливом ультрафіолетового випромінювання, здатні надавати друкованій продукції глянець.