Новини та ділова аналітика для проактивних

Tobii DynaVox запровадив технологію відстеження очей на iPad для користувачів з обмеженими можливостями

02 декабря 2021 — 16:57

Завдяки допоміжним технологіям Tobii DynaVox люди з обмеженими можливостями тепер можуть використовувати iPad від Apple за допомогою очей, повідомляє видання Disability Scoop.

Нещодавно заявила компанія Tobii DynaVox заявила, що запускає додатковий пристрій TD Pilot з технологією відстеження очей на iPad. Tobii DynaVox є американським розробником, виробником та дистриб'ютором пристроїв для генерації мовлення.

TD Pilot – це пристрій, який приєднується до iPad для керування очима всіма типовими функціями планшета. Крім того, TD Pilot включає в себе TD Talk – програму для генерації мовлення, керовану очима. А також – TD Snap, завдяки якій користувачі можуть вибирати символи для спілкування.

TD Pilot має потужні динаміки, розширену батарею, «надміцний дизайн» і його можна встановити на інвалідний візок. Технологія керування за допомогою очей працює навіть при денному світлі на вулиці, а на задній стороні пристрою є партнерське вікно, щоб слова, написані за допомогою очей, могли бачити люди, з якими спілкується користувач.

Повідомляється, що TD Pilot – медично сертифікований пристрій. Це означає, що його можна отримати за рецептом та він може бути оплачений за рахунок медичного страхування.

Антигерои Украины